Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

utorok, 28 máj 2019 20:02

World Challenge Day 2019

Napísal
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Asociácia športu pre všetkých Slovenskej republiky vyhlasuje na Slovensku World Challenge Day 2019 - svetový športový deň, ktorého cieľom je vyzvať na akúkoľvek športovú aktivitu čo najviac ľudí na svete.
Túto svetovú priateľskú medzinárodnú súťaž vyhlasuje od r. 1991 TAFISA - Asociácia pre medzinárodný šport pre všetkých so sídlom v Nemecku. Za 28 rokov svojej existencie sa World Challenge Day stal najväčším organizovaným športovým dňom na našej planéte s cieľom motivovať ľudí všade na svete k fyzickej aktivite na minimálne 15 minút počas jedného dňa. Tým dňom je každoročne posledná streda v mesiaci máj.

Tohto roku teda World Challenge Day pripadá na 29. mája a naša škola sa ho opäť aktívne zúčastní a zapojí všetkých svojich žiakov a učiteľov. Celú druhú vyučovaciu hodinu na našej škole venujeme športu, športovým hrám a pohybu!

Prečítané 1003 krát