Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

nedeľa, 08 október 2017 15:13

ETŠ: Zumba – stáva sa veľkým hitom na našej škole

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
V utorok 26.9.2017 v rámci Európskeho týždňa športu Zumba, ktorá sa na našej škole cvičila pod vedením Bibky Antoličovej si získala 120 nadšencov 3.-9.ročníkov.
Prepadli jej najmä dievčatá, ale potešilo nás keď sa aktívne zapojili aj chlapci. Nadšenci tohto štýlu nám prezradili, že počas cvičenia si vlastne ani neuvedomovali, že cvičia. Všetko to bolo skôr o odviazaní sa a zábave. Priniesť radosť z pohybu, uvoľnenie, zábavu i relax. Navyše, Zumbe je veľmi ľahké podľahnúť – jednoducho si vás získa. Bibke ďakujeme! Do roztancovania aj nabudúce !!!
Prečítané 666 krát