nedeľa, 23 jún 2019 07:42

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(7 hlasov)

Obhajoby ročníkových prác žiakov 2.A triedy sa uskutočnili v stredu, 29.06. 2019, v popoludňajších hodinách. Témou ročníkových prác boli rôzne zvieratá – každý žiak si vybral jedno zvieratko ešte na začiatku školského roka. Témy ako: Ovca domáca, Chameleón, Tučniak cisársky, Žralok, Včela medonosná, Gepard, Škrečok, Jorkšírsky teriér, Korytnačka zelenkastá, Slon africký a Žirafa si mohli okrem rodičov v deň obhajob, vypočuť aj spolužiaci z iných tried hneď v nasledujúci deň doobeda.

Počas školského roka každý žiak pracoval na svojej téme. Žiaci pozorovali zvieratká, pátrali po informáciách, neváhali navštíviť múzeum, ZOO, alebo družstvo. Vytvorili priestorové modely, kvízy, tajničky, medovníky. .. A keďže sa počas školského roka na informatike naučili pracovať s programovacím jazykom Scratch, každý žiak v ňom vytvoril aj krátku animáciu. Žiaci naozaj bravúrne odprezentovali svoje práce, za čo im patrí veľká pochvala.

Videoprezentácia z obhajob RP:

Animácie v jazyku Scratch:

Prečítané 333 krát