V pondelok 11. 9. 2023 sa na našej škole uskutočnili voľby do školského parlamentu.
Dňa 29. septembra 2022 sa na našej škole uskutočnili voľby do školského parlamentu. Volieb sa zúčastnili všetky triedy druhého stupňa, žiaci volili z 32 kandidátov.
utorok, 27 september 2022 13:01

Voľby do školského parlamentu 2022

Dňa 29. septembra 2022 sa na našej škole uskutočnia voľby do školského parlamentu. Voľby budú prebiehať podľa harmonogramu - počas druhej až piatej vyučovacej hodiny vo vestibule školy.
IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže pripravil v mesiaci máj zaujímavé podujatie - teambuilding pre členov školských parlamentov. Hlavným cieľom bolo vytvoriť súdržnosť skupiny.
Štatút školského parlamentu pri ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné Zloženie školského parlamentu pre školský rok 2021/2022
Jednou z najdôležitejších oblastí aktivít IUVENTY – Slovenského inštitútu mládeže, ktoré vychádzajú z prioritných tém mládežníckej politiky je podpora participácie mladých ľudí a žiackej participácie. Práve projekt Kick-up! sa o to usiluje už druhý rok.