Naše stránky používajú súbory cookies.

utorok, 13 október 2020 21:11

Týždne eTwinning 2020

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Aj v tomto školskom roku v mesiaci október prebieha kampaň Týždne eTwinning. V tomto školskom roku je zameraná na Klimatické zmeny a environmentálne výzvy. Pripravené sú rôzne aktivity, pri ktorých sa môžete o tejto téme dozvedieť viac. Túto tému zahrnúťdo svojich vyučovacích hodín, alebo do projektov eTwinning.

Tohtoročná jesenná kampaň Počas Týždňov eTwinning sú pre učiteľov a žiakov pripravené rôzne podujatia a aktivity, ktorých cieľom je povzbudiť k ešte intenzívnejšej práci v komunite eTwinning a k realizácií nových kvalitných projektov s tematikou klimatických zmien. Po prihlásení sa do eTwining Live objavíte špeciálnu stránku venovanú kampani, kde nájdete akcie, činnosti a zdroje, ktoré vám pomôžu so založením projektu. Link na stránku kampane nájdete .  Ak ste počas kampane dostali nápad na realizáciu nového projektu na tému Klimatické zmeny, . Nezabudnite pridať hashtag do názvu projektu a na konci formulára kliknúť na tlačidlo kampane. Po odoslaní projektu budete mať možnosť zdieľať plagát alebo video o vašom nápade v . Váš plagát môže byť vybraný do e-knihy.

Ďalšie aktivity, do ktorých sa môžete počas Týždňov eTwinning zapojiť, nájdete tu: https://www.etwinning.sk/aktuality/tyzdne-etwinning-2020-21

Týždne eTwinning budú uzavreté veľkolepým finále: slávnostným odovzdávaním európskych cien a živým internetovým vysielaním z výročnej konferencie eTwinning 22. – 23.10.2020.

Veľa úspechov v jesennej kampani eTwinning!

Prečítané 227 krát