pondelok, 02 október 2023 06:14

Zvolili sme si nových členov školského parlamentu

V pondelok 11. 9. 2023 sa na našej škole uskutočnili voľby do školského parlamentu.

Volieb sa zúčastnili žiaci 5. až 9. ročníka, ktorí si vo voľbách vyberali zo štyridsiatich šiestich kandidátov. Prví sedemnásti s najväčším počtom získaných hlasov sa stali členmi školského parlamentu v tomto školskom roku. Víťazom gratulujeme!

Zvolení členovia školského parlamentu 2023/2024:

Aleš Toček, 9. A, Michal Barna, 8. B, Slavomíra Hirková, 9. B, Rebeka Simová, 8. C, Karin Švigárová, 6. C, Tamara Feďová, 6. C, Nela Čornaničová, 7. B, Patrik Jevčák, 8. C, Adam Bobaľa, 5. A, Nela Adameková, 7. B, Barbora Matejková, 8. A, Kristián Bene, 6. B, Karolína Fedorišinová, 5. A, Rastislav Nicolas Nemec, 5. D, Dominik Babjarčík, 6. B, Lukáš Blaha, 7. A,Linda Baľová, 7. A