pondelok, 03 október 2022 19:12

Výsledky volieb do školského parlamentu

Dňa 29. septembra 2022 sa na našej škole uskutočnili voľby do školského parlamentu. Volieb sa zúčastnili všetky triedy druhého stupňa, žiaci volili z 32 kandidátov.

Na základe žiackych hlasov sa prví sedemnásti kandidáti s najväčším počtom hlasom stali novými členmi školského parlamentu v školskom roku 2022/2023. Sú nimi:

Damián Januch, 9. B, Barbora Bobaľová, 9. C, Bianka Babinová, 9. A, Igor Chomča, 9. A, Hana Mydlová, 6. B, Sofia Trokšiarová, 8. C, Soňa Dzáková, 9. B, Katarína Chudinová, 8. C, Karin Mária Stanovčáková, 7. B, Patrik Jevčák, 7. C, Kristián Bene, 5. B, Mário Biľo, 5. B, Oskar Kaláb, 9. C, Barbora Matejková, 7. A, Slavomíra Hirková, 8.B, Lucia Halická, 5. A, Nina Gindová, 5. D.

Víťazom gratulujeme a prajeme veľa síl a dobrých nápadov v novom školskom roku!