Naše stránky používajú súbory cookies.

utorok, 28 máj 2019 17:40

Hlasujte za najkrajšie namaľované dvere na škole!

Napísal
Ohodnotiť túto položku
(27 hlasov)
Naši žiaci nižšieho stredného vzdelávania sa zapojili do tvorivej aktivity (súťaže) pri príležitosti Svetového dňa umenia. Vlastnou tvorbou otvorili dvere svojich tried výtvarnému umeniu a takto si skrášlili svoje triedy.
Všetky diela sa vydarili a priestory našej školy sú takto minimálne 13x krajšie ako doteraz. Presne toľko dverí tried druhého stupňa dostalo nový vzhľad. Navyše, žiačky 9.A triedy sa podujali skrášliť a tematicky vylepšiť aj dvere kabinetov a odborných učební. Chceme poďakovať všetkým tvorivým talentom, ktorí "priložili ruku k dielu" a rovnako aj pedagógom, ktorí našim žiakom v tvorbe pomáhali. Všetkých žiakov, ktorí na svojich dielach pracovali, chceme pochváliť a vám ponúknuť možnosť vybrať tie najkrajšie. Hlasujte v ankete nižšie. Zahlasovať môžete do pondelka 3. júna. Ďakujeme. Create your own user feedback survey

A ešte fotografie vo vyššom rozlíšení:

Prečítané 2156 krát