streda, 02 november 2016 20:59

Súťaže organizované školou

Napísal
Ohodnotiť túto položku
(10 hlasov)

Nepostupové súťaže

Október:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
 Matematika a práca s informáciami    

Najlepší 

riešiteľ

3. roč.
  

  
Marek Huray 3.A  1.m

 Lukáčová 

Kucerová

Nelka Mikulášková  3.B  2.m
Jakub Oliver Čekovský  3.A 3.m
  
Filip Luksaj 3.A
Jakub Novák  3.A
Matematika a práca s informáciami    

Najlepší 

riešiteľ

4. roč.

 
Igor Chomča  4.A 1.m

Kucerová

Lukáčová

 

Filip Čorný 4.A 2.m
Sofia Šepeľová 4.A 3.m
Peter Greňo 4.A
Marek Huray 3.A
 Jazyk a komunikácia
  

Spelling bee

  2.roč.
Barbora Matejková  2.A  1.m

  Antalová

Horvátová

 Hana Al-Shukri  2.B 2.m
 Šimon Šajtár  2.A  3.m

Spelling bee

3.roč.

Nicole Šaľa 3.B 1.m
Miriam Blanárová 3.C 1.m
Šimon Soták 3.A 2.m
Ema Lukáčová 3.B 3.m

Spelling bee

4.roč.

Viktória Lazorčíková 4.B 1.m
Petra Chomová 4.B 2.m
Jaroslav Feňko 4.A 3.m
Ryana Bilíková 4.B 3.m
Zdravie a pohyb 1. kolo školského šachového turnaja  Lenka Križalkovičová 3.B  1.m

 Čepová

Lukáčová

Linda Baľová 1.A 2.m
Igor Chomča 4.A 3.m

November:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
 Jazyk a komunikácia
       

Olympiáda 

v ANJ 
       

Jaroslav Feňko  4.A     98%  Antalová   
 Igor Chomča  98%
 Peter Greňo  96%
 Samuel Fejko 90%
Petra Chomová   4.B  98%

Bacáková

Horvátová  

 Viktória Lazorčíková 96%
 Filip Sudzina  93%
 Rastislav Barančík  92%
Miroslava Gindová 92%
Katarína Morvaiová 92%
Karin Koribaničová 91%
Gabriela Dubová 90%
Aurel Števčík 90%
Oskar Kaláb 4.C 97%
Matematika a práca s informáciami

Najlepší

počtárik        

1. ročníka 

Nicolas Ferko  1.A  1.m 

Kucerová

Lukáčová 

Laura Mindáková 1.C
Alexander Kriška 1.A 2.m
Ema Gavaľová 1.C 3.m
Ilja Morvai 1.B

December:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
Zdravie a pohyb   

2. kolo školského

šachového turnaja

Olívia Seková 3.A 1.m

Čepová

Lukáčová

     
Lenka Križalkovičová 3.B 2.m
Peter Greňo  4.A 1.m
 Marek Huray  3.A  2.m
 Jakub Čekovský 3.A  3.m
           
           
           
           
           

Január:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
           
           
           
           
           
           
           
           

Február:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
            
           
           
           
           
           
           
           
           

Marec:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval

 

         
           
           
           
           
           
           
           

Apríl:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
           
           
           
           
           
           
           
           

Máj:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
           
           
           
           
           
           
           
           

Jún:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

Postupové súťaže

December:

 Matematika a práca s informáciami  ​

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval

Matematika a práca  

s informáciami      

 šk.kolo

PYTAGORIÁDY 

3.roč.   

Filip Luksaj 3.A 1.m

 Lukáčová 

Kucerová

   
Marek Huray 3.A 2.m
 Šimon Soták  3.A 3.m

 Matematika a práca  

s informáciami  

 

 šk.kolo

 PYTAGORIÁDY

 4.roč.   

 Igor Chomča  4.A 1.m

 Kucerová

Lukáčová

Samuel Fejko 4.A
Filip Čorný 4.A 2.m
Sofia Šepeľová 4.A 3.m
Marek Huray 3.A
 

Matematika a práca

s informáciami 

       

 iBobor

kategória Drobec:

    

 Alžbeta Bruňanská 2.D 100%   

Čepová

Luksajová

 

       
 Diana Gurňaková  2.A 100%   
 Samuel Mindák  2.D  100%  
 Ema Elly Pavlinská 2.A  100%  
 Nina Radová 2.A 100%   
 Šimon Soták 3.A 100%   
 Richard Šepeľa 3.A 100%   
 Júlia Šuľáková  2.B 100%   
Martin Lepót 1.A 97%  
Alex Bodnár 2.D 96%  
Karolína Jarošová 2.D 96% 
Alexander Kriška 1.A 96% 
Olívia Seková 3.A 94% 
Thi Thu Thuy Pham 2.D 94% 
Linda Baľová 1.A 94% 
Anita Čicáková 2.D 94% 
Noemi Daňová 1.A 94% 
Nicolas Ferko 1.A 94% 
Teo Jarina 2.A 94% 
Dávid Ruščanský 1.B 94% 
Marek Huray 3.A 88% 
Jakub Dirbák 3.B 88% 
Jakub Macko 2.A 86% 
Tatiana Šilarová 2.D 86% 
Alex Šuľak 2.D 86% 
Tereza Galanová 2.B 85% 
Anna Mergová 2.D 85% 
Hana Al-Shukri 2.B 85% 
Lukáš Blaha 1.A 85% 
Jana Dolná 2.B 85% 
Daniel Figura 2.B 85% 
Júlia Gogová 2.C 85% 
Richard Lopanič 2.B 85% 
Sofia Šafranová 3.B 85% 
Nina Žilinská 1.A 85% 
Pavlína Katkovčinová 2.D 80% 
Radoslav Kurila 2.A 80% 
 

Matematika a práca

s informáciami 

 iBobor

kategória Bobrík:

Filip Tomahogh 4.B 100% 

Čepová

Luksajová

Igor Chomča 4.A 97%
Oskar Kaláb 4.C 97%
Peter Greňo 4.A 91% 
Tobias Babári 4.C 88% 
 

Január:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
           
           
           
           
           
           
           
           

Február:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
           
           
           
           
           
           
           
           

Marec:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
           
           
           
           
           
           
           
           
           

Apríl:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
           
           
           
           
           
           
           
           
           

Máj:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
                
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

Jún:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Prečítané 1309 krát
Viac z tejto kategórie: « Receptúry v ŠJ očami detí