Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
streda, 02 november 2016 20:59

Súťaže organizované školou

Napísal 
Zhodnotiť tento článok
(9 hlasov)

Nepostupové súťaže

Október:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval

Matematika

a práca

s informáciami

Najlepší

počtárik

2.roč.

Marek Huray 2.A 1.

Lukáčová

Kucerová

Sofia Šafranová  2.B 2.
Hanka Vasilcová 2.A 3.
Nelka Mikulášková 2.B
Filip Luksaj 2.A
Jakub O. Čekovský 2.A

Matematika

a práca

s informáciami

Najlepší

riešiteľ

3.roč.

Igor Chomča 3.A 1.

Lukáčová

Kucerová

Samuel Fejko 3.A 2.
Peter Greňo 3.A 3.

Matematika

a práca

s informáciami

Najlepší

riešiteľ

4.roč.

Igor Chomča 3.A 1.

Lukáčová

Kucerová

Barbora Kalaninová 4.A 2.
Hanka Hurayová 4.A
Hanka Krišková 4.A 3.
Simona Straková 4.A

Matematika

a práca

s informáciami

Najlepší

počtárik

1.roč.

Nina Radová 1.A 1.

Luksajová

Kucerová

Diana Gurňaková 1.A 2.
Jakub Macko 1.A
Alexander Kužma 1.D
Alex Šuľak 1.D
Barbora Matejková 1.A
Karolína Jarošová 1.D 3.
Kristína Psárová 1.A

November:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
Jazyk a komunikácia Olympiáda v ANJ Terézia Stanková 4.B 1. Antalová
LUkáš Gavura 2.
Saša Kuševová
Nina Andrejcová
Eva M. Turcmanovičová
Natália Koncová 4.C 3. Horvátová
Šach

1. kolo školského

šachového turnaja

 

Čepová

Lukáčová

Ema Švigárová 4.A 1.
Hana Krišková 4.A 2.
Hana Hurayová 4.A 3.
Tobiáš Babjarčík 4.A 2.
Igor Chomča 3.A 3.

Matematika

a práca

s informáciami

Genius Logicus

školské kolo

4. ročník

Simona Straková 4.A 1.

Čepová

Meňoščíková

Tobiáš Babjarčík 4.A 2.
Jakub Pira 4.A
Hana Krišková 4.A 3.
Lukáš Semko 4.B
Karin Ďurianová 4.C

Matematika

a práca

s informáciami

Genius Logicus

školské kolo

3. ročník
Katarína Morvaiová 3.B 1.

Čepová

Meňoščíková
Filip Tomahogh 3.B 2.
Peter Greňo 3.A 3.

Matematika

a práca

s informáciami

Genius Logicus

školské kolo

2. ročník
Marek Huray 2.A 1.

Čepová

Meňoščíková
Filip Luksaj 2.A
Šimon Soták 2.A 2.
Šimon Polomský 2.A
Hana Vasilcová 2.A 3.
 
Jazyk a komunikácia Najrýchlejší slimáčik v písmenkove, triedne kolo 20 žiakov  1.ročník  

Cerulová

Čakurdová

 Jazyk a komunikácia
 
 Kráľ, kráľovná pravopisu  Lukáš Gavura  4.B 1. Kucerová
Eva Peráčková 4.B 2.
Natália Sevková 4.C
Terézia Stanková 4.B
Veronika Tilešová 4.C
Tobiáš Babjarčík 4.A 3.
Simona Kalaninová 4.C
Saša Kuševová 4.B
Matúš Rak 4.B
Samuel Šuľak 4.B

December:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
Jazyk a komunikácia  

 

Čítam,čítaš, čítame

3.ročník

  
skupina 5 žiakov  3.A 1. Závodská  
skupina 5 žiakov  3.B 2.
skupina 5 žiakov  3.C 3.
Všeobecný prehľad  

 

Všetkovedko

3. ročník

  
Igor Chomča 3.A  1.

Bačovčinová A.

  
Bianka Babinová  3.A  2.
Damián Januch 3.B 3.
Dopravná výchova   Dopraváčik    skupina 4 žiakov 2.A  1.

 

Karabinčíková

Meňoščíková

  
skupina 4 žiakov  2.C  2.
skupina 4 žiakov   2.B 3.
Všeobecný prehľad  

 

Všetkovedko

2. ročník

  
Ninka Dančová  2.B  1. Bacáková  
Nelka Mikulašková 2.B  2.
Sofia Šafranová 2.B  3.

Január:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
Jazyk a komunikácia      

Z rozprávky do rozprávky

2.ročník

      
 Alex Gajdoš  2.D 1.  Vatahová
Lenka Križalkovičová  2.B 2.
Sofia Šafránová 2.B
Marek Huray  2.A  3.
Olívia Seková 2.A
Filip Luksaj  2.A
Ema Lukáčová  2.B
Jazyk a komunikácia  

Slovenčinárik

2. ročník

  
Marek Huray 2.A  1. Vatahová  
Nelka Mikulašková  2.B 2.
Kristína Čubáková 2.D 3.

 Matematika

a práca

s

informáciami
Najlepší počtárik
 1. roč.
Radová Nina 1.A 1.

Luksajová

Kucerová

Macko Jakub 1.A 2.
Gurňaková Diana 1.A
Bratko Oliver 1.B 3.
Šuľaková Júlia 1.B
Simová Letícia 1.B
Šajtár Šimon 1.A

 Matematika

a práca

s

informáciami
 

Najlepší rieštieľ
 3. roč.
Samuel Fejko 3.A  1.

Kucerová

Lukáčová 

Igor Chomča  3.A
Peter Greňo 3.A 2.
Tomáš Goffa 3.A 3.
 Matematika

a práca

s

informáciami
 Najlepší počtárik
 2. roč.
Marek Huray 2.A 1.  

Kucerová

Lukáčová
Filip Luksaj 2.A 2.
Richard Šepeľa 2.A 3.

Matematika

a práca

s informáciami

Najlepší riešiteľ

4. roč.

Igor Chomča 3.A 1.

Kucerová

Lukáčová

Jakub Pira 4.A 2.
Filip Goffa 4.A
Hana Huryová 4.A 3.
Ema Švigárová 4.A

Február:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
 Šach  

2. kolo školského

šachového turnaja

   
Igor Chomča 3.A 3.

Čepová

Lukáčová

   

Marec:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval

   Matematika 

a práca 

s informáciami

Najlepší počtárik
 2. roč.   
Marek Huray  2.A   1.

Kucerová

 Lukáčová   

Jakub Novák  2. 
Filip Luksaj  3. 

Matematika 

a práca 

s informáciami   
Najlepší riešiteľ
   3. roč.     
Igor Chomča   3.A  1. 

Kucerová

 Lukáčová   

Sofia Šepeľová  2. 
Samuel Fejko  3. 

Matematika 

a práca 

   s informáciami      
Najlepší riešiteľ
       4. roč.         
Filip Goffa   4.A 1. 

Kucerová

   Lukáčová     

 Ján Katkovčin  4.A 2.
Simona Straková  4.A
Igor Chomča 3.A
Jakub Pira  4.A 3.

Matematika 

a práca 

   s informáciami 
Najlepší počtárik
 1. roč.
 Diana Gurňaková 1.A  1.

Luksajová

Kucerová

Anita Čicáková 1.D
Nina Radová 1.A 2.
Jakub Macko 1.A 3.

Apríl:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
Šach  

3. kolo školského

šachového turnaja


  
 Tobiáš Babjarčík 4.A 1.

Čepová

Lukáčová


  
Hana Krišková 4.A
Ema Švigárová 4.A 2.
Goffa Tomáš 3.A 3.
Hana Procházková 4.D
 Šach          

GPX v šachu mládeže 5. turnaj

- kategória školy

          

Olívia Seková

 2.A        1.        

Čepová

Lukáčová

         
 Marek Huray  2.A
 Peter Greňo  3.A
 Tomáš Goffa  3.A
 Igor Chomča  3.A
 Hana Hurayová  4.A
 Filip Goffa  4.A
Artur Budaj  4.A
 Tobiáš Babjarčík 4.A
Samuel Šuľak 4.A
Dávid Petrovčin 4.A
 
           
           
           
           
           
           
           
           
           

Máj:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
Matematika 

a práca 

s informáciami

   
Najlepší počtárik
 1. roč.
  
Nina Radová 1.A  1.

  Luksajová  

Kucerová

Anita Čicáková 1.D  2. 
Diana Gurňaková 1.A
Karolína Jarošová 1.D
Jakub Macko 1.A
Radoslav Kurila  1.A
Kristína Psárová 1.A  3.
 Šimon Šajtár  1.A
Matematika 

a práca 

s informáciami

    
 Najlepší počtárik
    2. roč.    
 Marek Huray 2.A  1.

Lukáčová

Kucerová   

 Filip Luksaj  2.A  2.  
 Nela Mikulášková  2.B
Richard Šepeľa  2.A
Lukáš Cap  2.D 3.
 Matematika 

a práca 

s informáciami

 
 Najlepší riešiteľ
    3. roč.   
 
Igor Chomča  3.A  1.  

Lukáčová

Kucerová 
 Samuel Fejko  3.A  2.
 Bianka Babinová  3.A  3.
Matematika 

a práca 

s informáciami

  
Najlepší riešiteľ
      4. roč.      
 Filip Goffa 4.A 1.  

Lukáčová

Kucerová
Hana Krišková  4.A  2.  
 Simona Straková  4.A
Samuel Šuľak  4.A
Jakub Pira 4.A 3.
Barbora Kalaninová 4.A
           
           
           
           
           

Jún:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

Postupové súťaže

December:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval

Matematika

a práca

s informáciami 
           

PYTAGORIÁDA

šk.kolo
         

  
3. ročník
Igor Chomča  3.A  1.  Lukáčová
 Sofia Šepeľová 3.A 2.  Lukáčová
 Peter Greňo  3.A 3.
 
 Lukáčová
Marek Huray  2.A  Lukáčová
    4. ročník
Igor Chomča  3.A 1. Lukáčová
 Filip Goffa 4.A  2.  Čepová
 Simonka Straková  4.A Čepová
Jakub Pira   4.A  3.   Čepová
Ján Katkovčin  4.A  Čepová
    5. ročník
Simona Straková  4.A 3. Čepová
Enviromentálna výchova

Festival vody

celoslovenské kolo
Ján Katkovčin 4.A 2. Čepová
Jakub Pira 4.A Čepová
Filip Goffa 4.A Čepová
Ema Švigárová 4.A ČU Čepová
Hana Hurayová 4.A Čepová
Barbora Kalaninová 4.A Čepová
Simona Straková 4.A Čepová
Hana Krišková 4.A Čepová
Jazyk a komunikácia

Škultétyho rečňovanky

celoslovenské kolo

Ján Katkovčin  4.A  1.  Čepová
 
Jazyk a komunikácia

Timravina studnička

okresné kolo

Hana Krišková  4.A  1.  Čepová
 

Matematika

a práca

s informáciami 

iBobor

celoslovenské kolo

 
Ján Katkovčin 4.A  100%  ÚR Čepová
Jakub Pira 4.A Čepová
Samuel Šuľak 4.A Čepová
Hana Hurayová 4.A   99%  ÚR Čepová
Hana Krišková 4.A Čepová
Barbora Kalaninová 4.A   97%  ÚR Čepová
Ema Švigárová 4.A   Čepová
Filip Goffa 4.A   96%  ÚR Čepová
Simona Straková 4.A   94%  ÚR Čepová
Tobiáš Babjarčík 4.A   94%  ÚR Čepová
Eva Turcmanovičová 4.B  89%  ÚR Bodová
Sophia Turčanová 4.B 85%  ÚR Bodová
Veronika Tilešová 4.C 100%  ÚR  Kucerová
Simona Kalaninová 4.C 96%  ÚR  Kucerová
Karin Ďurianová 4.C 89%  ÚR  Kucerová
Natália Sevková 4.C 89%  ÚR  Kucerová
Hana Procházková 4.D 99%  ÚR Karabinčíková
Samuel Džurbala 4.D 85%  ÚR Karabinčíková

Matematika

a práca

s informáciami 

Mladý filmový tvorca

celoslovenské kolo
 

Filip Goffa  4.A  1.  Čepová
Ján Katkovčin 4.A  1.  Čepová
Ema Švigárová 4.A 1. Čepová
Simona Straková 4.A 1. Čepová
Barbora Kalaninová 4.A 1. Čepová
Hana Krišková 4.A 1. Čepová
Hana Hurayová 4.A 1. Čepová
Jakub Pira 4.A 1. Čepová
Samuel Šuľak 4.A 1. Čepová

Január:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
Jazyk a komunikácia    

 Šaliansky Maťko

školské kolo

    
Ria Karafová 3.A  1. Závodská
Peter Greňo 3.A  2. Závodská
Nicolette Šaľa 2.B 2. Vatahová
Hana Krišková 4.A 2. Čepová
 Tamara Šebáková 2.A 3. Lukáčová
Hana Vasilcová  2.A 3. Lukáčová

Matematika

a práca s informáciami

 

LOGICKÁ OLYMPIÁDA

školské kolo

  
Ján Katkovčin 4.A  1. Čepová
Ema Švigárová 4.A  2.  Čepová
Hana Hurayová  4.A  3.  Čepová
Šach  

GPX v šachu mládeže 1. turnaj   

okresné kolo

Ema Švigárová  4.A  1.

Čepová

Lukáčová

   
Olívia Seková 2.A
Hana Hurayová  4.A 2.

Február:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
 Šach 

GPX v šachu mládeže 2. turnaj

okresné kolo
 

 Tobiáš Babjarčík  4.A 2.   Čepová
Hana Hurayová 4.A  3.

Marec:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
Šach
  

GPX v šachu mládeže 3. turnaj

okresné kolo
  

Hana Hurayová  4.A   1.  

Čepová

Lukáčová

 
 Olívia Seková  2.A
 Tobiáš Babjarčík 4.A  2.
 Šach  

GPX v šachu mládeže 4. turnaj

okresné kolo
  

Hana Hurayová   4.A  1.

Čepová

Lukáčová

   
 Olívia Seková  2.A
Ema Švigárová  4.A 3.
 Jazyk a komunikácia         

Hviezdoslavov Kubín

  šk.  kolo

      

 

 

 

 

 

okresné kolo

Nicole Šaľa  2.B 1. poézia Vatahová
Peter Greňo 3.A 2. poézia Závodská
Jakub Pira 4.A 2.poézia Čepová
Oliver Rada 2.C 3.poézia Oľha
Karin Ďurianová  4.C 3.poézia Kucerová
Simona Kalaninová 4.C 3.poézia Kucerová
Ria Karafová 3.A 1.próza Závodská
Gabriela Dubová 3.B 2.próza Bacáková
Júlia Čopanová 3.A 3.próza Závodská
Alexandra Hrubá 2.D 3.próza A.Bačovčinová
Ria Karafová 3.A 2. m OK Závodská

Matematika

a práca

s informáciami

PYTAGORIÁDA

obvodné kolo
3. ročník
Igor Chomča 3.A 1. Lukáčová
Peter Greňo 3.A 3. Lukáčová
4. ročník
Jakub Pira 4.A 2. Čepová
Matematika 

a práca 

s informáciami

KLOKAN

medzinárodná súťaž

1. ročník
Nina Radová 1.A 90,0% ÚR Luksajová
Júlia Gogová 1.C 88,3% ÚR Cerulová
2. ročník
Marek Huray 2.A školský šampión Lukáčová
Tamara Šebáková 2.A 81,9% ÚR Lukáčová
Sofia Šafranová 2.B 81,1% ÚR Vatahová
3. ročník
Peter Greňo 3.A 88,9% ÚR Závodská
Igor CHomča 3.A 87,8% ÚR Závodská
Katarína Morvaiová 3.B 83,3% ÚR Bacáková
4. ročník
Simona Straková 4.A 93,3 Čepová
Hana Hurayová 4.A 93,3 Čepová
Filip Goffa 4.A 87,8 Čepová
Barbora Kalaninová 4.A 86,7 Čepová
Hana Krišková 4.A 86,7 Čepová
Ján Katkovčin 4.A 83,3 Čepová
Tobiáš Babjarčík 4.A 81,1 Čepová
Samuel Šuľak 4.A 81,1 Čepová
Hana Procházková 4.D 81,1 Karabinčíková
           

Apríl:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
 Šach  

GPX v šachu mládeže 5. turnaj 

okresné kolo 

Hana Hurayová   4.A  1.

Čepová

Lukáčová

   
 Olívia Seková  2.A  1.
Tobiáš Babjarčík  4.A  3.
      
 Šach MSR družstiev ZŠ a OGY 2017  Tobiáš Babjarčík  4.A  3.  Čepová

Matematika

a práca s informáciami

      
 IQ olympiáda Ján Katkovčin  4.A 3. Čepová
12 žiakov 4.A ÚR

Matematika

a práca s informáciami

  

LOGICKÁ OLYMPIÁDA

celoslovenské kolo

  
 Ema Švigárová  4.A  ÚR Čepová 
 Ján Katkovčin 4.A ÚR

Máj:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
Hudobná výchova

Slávik Slovenska

šk. kolo

Samuel Horvat 3.A 1. m. Horvatová
    Júlia Čopanová 3.A 2.m. Horvatová
    Eva Slaninková  1.D 2.m. Horvatová
    Nina Kalaninová 1.B 3.m. Horvatová
 

Slávik Slovenska

okresné kolo

Samuel Horvat 3.A  2.m. Horvatová
  Festival zemplin śpiva - výber Samuel Horvat 3.A   Horvatová
    Júlia Čopanová 3.A   Horvatová
Jazyk a komunikácia

Dráma v Anj - Jazykový kvet

semifinále - postup

kolektív žiakov 1.B postup Alexovičová
    kolektív žiakov 4.B postup Antalová
 

 Dráma v Anj - Jazykový kvet

finále- celosl. kolo

kolektív žiakov 4.B 3.m.  Antalová
      
 Šach  
 
GPX v šachu mládeže 6. turnaj
okresné kolo
Hana Hurayová  4.A  1.

Čepová

  
Ema Švigárová  4.A  2.
  Šach
   
Humenská žiacka šachová liga
šk. postupové kolo  
Marek Huray  2.A 1.

Čepová

Lukáčová

 

   
 Olívia Seková  2.A  2.
Igor Chomča 3.A  2.
 Tobiáš Babjarčík 4.A  1.
Ema Švigárová 4.A 2.
Jakub Pira 4.A 3.
 
           

Jún:

Vzdelávacia oblasť Názov súťaže Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Pripravoval
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Prečítané 1023 krát
Viac z tejto kategórie: « Receptúry v ŠJ očami detí

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair