Naše stránky používajú súbory cookies.

nedeľa, 03 november 2019 15:00

Biela pastelka 2019 - poďakovanie

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

V piatok 20.9.2019 sa konala celoštátna zbierka BIELA ​​PASTELKA.

Cieľom projektu je zhromaždiť finančné prostriedky na špeciálne výukové programy pre nevidiacich ľudí, ktorí sa učia zvládať samostatnou chôdzu s bielou palicou, čítať a písať a ďalšie zručnosti potrebné k ich ďalšiemu životu. Tento rok si zbierku pod vedením pani učiteľky Bičkovej, zobrali na starosť žiačky Lucia Kožinová a Alexandra Mergová z 9.b, ktoré v našej škole ponúkali biele pastelky za symbolickú cenu. Vďaka všetkým darcom sme prispeli do zbierky sumou 243,13 eur. Výbor ÚNSS ZO č.12 v Humennom touto cestou ďakuje riaditeľke, pedagógom, rodičom i žiakom našej školy za účasť na tohtoročnej zbierke Biela pastelka.

Prečítané 180 krát