Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
piatok, 09 jún 2017 22:40

Robotický projekt najlepší na Slovensku!

Napísala 
Zhodnotiť tento článok
(4 hlasov)
SOS Planet - a robotics project opäť úspešný. Projekt programu Erasmus plus SOS Planet - a robotics project, v ktorom naše žiačky získali vedomosti a skúsenosti nielen z oblasti programovania a robotiky, ale aj z praktického využitia anglického jazyka, ochrany životného prostredia sa pomaly končí.

To, že naše žiačky počas jeho riešenia pracovali veľmi tvrdo, ale s odhodlaním čeliť výzvam a zdolávať ich a zároveň odovzdávať nadobudnuté vedomosti svojim mladším spolužiakom, bolo ocenené na národnej úrovni získaním Národného certifikátu kvality a neskôr na európskej úrovni Európskym certifikátom kvality.

V týchto dňoch bola práca projektového tímu opäť vysoko ohodnotená. V rámci vyhlásenej súťaže Národný eTwinningový projekt 2017 je pre nás veľkým potešením, že napriek doposiaľ najvyššiemu počtu prihlásených projektov bol náš projekt ocenený ako najlepší projekt v špeciálnej kategórii Projekt Erasmus+ realizovaný v platforme eTwinning.

23. 6. 2017 náš projektový tím “programátoriek” pravdepodobne posledný krát v projektovom zložení pocestuje do Žiliny, aby sa zúčastnil slávnostného odovzdávania cien a verejného prezentovania našej školy prostredníctvom prezentácie robotického projektu.

Týmto celému projektovému tímu, ale predovšetkým žiackemu projektového tímu srdečne blahoželáme a zároveň ďakujeme za excelentne odvedenú prácu počas dvoch rokov trvania projektu.
Prečítané 342 krát

Clips from project activities

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair