Templates - bigtheme.net
Full Reviw on best bokkmakers by artbetting.net
piatok, 05 máj 2017 05:05

Mobilita Grécko #2 Deň 5

Napísala 
Zhodnotiť tento článok
(2 hlasov)
Mission completed! Skončila posledná robotická výva a posledná mobilita nášho robotického projektu. Môžeme konštatovať, že úspešne. Aj keď ani niektorí učitelia neverili, že tímy budú úspešné, podľa starého "koniec dobrý, všetko dobré" to nakoniec vyšlo takmer všetkým tímom. Finále bolo vyrovnané, najlepšie tímy delili iba sekundy pri rovnosti bodov, ale body ani sekundy neboli podstatou nášho projektu.

Vybraní žiaci ukázali, že po dvoch rokoch prác a projektových aktivít sa naučili niečo nové aj úplne iným spôsobom, ako sa bežne na školách vyučuje. A to je podstatou projektového vyučovania. Na výbere žiakov zapojených do projektu sme mali možnosť presvedčiť sa, že učiť sa dá aj inde a inak, ako v klasickej triede. Veríme, že získané vedomosti žiakom v budúcnosti pomôžu a poslúžia možno aj pri voľbe povolania, nám učiteľom poslúžia ako dôkaz a vstupný materiál, že programovanie a robotika môže mať a má mať pevné miesto vo vzdelávacom systéme európskych škôl.

My sa k výsledkom a analýze projektu ešte vrátime, pretože projekt poslednou mobilitou ešte zďaleka nekončí. Pozrite si najzaujímavejšie okamihy dnešného finále, ale aj verejnú prezentáciu nášho projektu pre školy v gréckom meste Katerini. Zajtra nás pred odletom na Slovensko čaká zaslúžený "day off", kedy si náš tím môže na 100% užiť horúce grécke májové slnko, more a sladké ničnerobenie na pláži. Po náročnom týždni si to naše žiačky zaslúžia!

Dovidenia na Slovensku!

Prečítané 445 krát

Clips from project activities

The bet365 is best bookmaker in the world.

The Best betting exchange betfair