Naše stránky používajú súbory cookies.

piatok, 09 jún 2017 22:40

Robotický projekt najlepší na Slovensku!

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)
SOS Planet - a robotics project opäť úspešný. Projekt programu Erasmus plus SOS Planet - a robotics project, v ktorom naše žiačky získali vedomosti a skúsenosti nielen z oblasti programovania a robotiky, ale aj z praktického využitia anglického jazyka, ochrany životného prostredia sa pomaly končí.

To, že naše žiačky počas jeho riešenia pracovali veľmi tvrdo, ale s odhodlaním čeliť výzvam a zdolávať ich a zároveň odovzdávať nadobudnuté vedomosti svojim mladším spolužiakom, bolo ocenené na národnej úrovni získaním Národného certifikátu kvality a neskôr na európskej úrovni Európskym certifikátom kvality.

V týchto dňoch bola práca projektového tímu opäť vysoko ohodnotená. V rámci vyhlásenej súťaže Národný eTwinningový projekt 2017 je pre nás veľkým potešením, že napriek doposiaľ najvyššiemu počtu prihlásených projektov bol náš projekt ocenený ako najlepší projekt v špeciálnej kategórii Projekt Erasmus+ realizovaný v platforme eTwinning.

23. 6. 2017 náš projektový tím “programátoriek” pravdepodobne posledný krát v projektovom zložení pocestuje do Žiliny, aby sa zúčastnil slávnostného odovzdávania cien a verejného prezentovania našej školy prostredníctvom prezentácie robotického projektu.

Týmto celému projektovému tímu, ale predovšetkým žiackemu projektového tímu srdečne blahoželáme a zároveň ďakujeme za excelentne odvedenú prácu počas dvoch rokov trvania projektu.
Prečítané 950 krát