Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

nedeľa, 07 apríl 2019 08:59

Projekt VÚB: Veľkonočná výstava v našej škole

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

3.apríla 2019 sme netrpezlivo očakávali príchod našich tetušiek z Denného centra na Laboreckej ulici, pretože sa rozhodli inštalovať veľkonočnú výstavku svojich výrobkov v našej škole.

A my sme im pomáhali. Do práce sa s veľkým nadšením pustili naši prváci z 1.A triedy, ktorí akoby naozaj vedeli kde uložiť košíček s vajíčkami, zajačika či vázu s kvetinami. A nás to veľmi tešilo. Vidieť, že majú estetické cítenie a preto sme im v ich tvorivej práci nebránili. Výstava mala pozitívny ohlas aj u širšej verejnosti, ktorá mohla tieto diela zhliadnuť pri zápise prváčikov. Podľa reakcií bola nielen potechou pre oči, ale mnohým aj inšpiráciou, z čoho sa úprimne tešíme. Na záver sme našim tetuškám odovzdali veľkonočné pohľadnice, ktoré si spolu s našimi žiakmi vyrobili na predchádzajúcom stretnutí. Už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie.

Prečítané 576 krát