Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

sobota, 02 marec 2019 12:48

Projekt VÚB: Fašiangy v Dennom centre

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Denné centrum na Laboreckej ulici každoročne udržuje tradíciu fašiangov, ktorej súčasťou je vždy aj naša škola - naši žiaci.

Dňa 25.2.2019 sme zažili pravú fašiangovú zábavu. Seniori vzali program pevne do svojich rúk a ako ináč spevom odštartovali zábavu. Pridali sa aj predškoláci z MŠ Třebíčska a na záver my. Starkých sme potešili básničkami, pesničkami a tancom. Týmto spoločným programom sme si pripomenuli našich predkov, ktorí nám zanechali vzácne dedičstvo – ľudové tradície a zvyky, na ktorých čaro by sme nemali zabúdať, ale mali by sme sa snažiť o ich uchovávanie a oživovanie. A my to tak robíme. Čas strávený so seniormi bol pre nás vzácnou chvíľou a prajeme im, aby takých pekných dní bolo stále viac a viac. Ďakujeme za pozvanie!

Prečítané 593 krát