Naše stránky používajú súbory cookies.

nedeľa, 25 jún 2017 15:12

Obľúbené rozprávky žiakov 4.A a 4.B

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

V rámci realizácie projektu Erasmus+ pod názvom O krok vpred s digitálnymi technológiami sa zapojení učitelia našej školy zúčastnili školenia Školské projekty a medzinárodné partnerstvá cez internet.

Po jeho absolvovaní a vyhľadaní zahraničného partnera začali učitelia spoločne so svojimi žiakmi realizovať etwinningový projekt Svet rozprávok, v ktorom deti spoznávajú a prezentujú rozprávky známe v ich krajine - či už formou digitálnych príbehov, komiksov, alebo obrázkov. Popritom vytvárajú pre učiteľov užitočnú zbierku nástrojov a aplikácií, ktoré môžu využiť vo vyučovaní. S pokračovaním eTwinningového projektu budeme informovať začiatkom budúceho školského roka.

 

Toto sú prezentácie obľúbených rozprávok žiakov 4.A a 4.B triedy. Žiaci svoje práce úspešne odprezentovali pred spolužiakmi.

 

Prezentácie žiakov 4.B:  https://padlet.com/icepova/8mxgw9g4apkh

Made with Padlet

 

Prezentácie žiakov 4.A:

Filip Goffa: https://www.slideshare.net/icepova/filip-goffa Baška Kalaninová: https://www.slideshare.net/icepova/barbora-kalaninov Jakub Pira: https://www.slideshare.net/icepova/jakub-pira Samko Šuľak: https://www.slideshare.net/icepova/samuel-uak Simonka Straková: https://www.slideshare.net/icepova/simona-strakov Dávid Petrovčin: https://www.slideshare.net/icepova/dvid-petrovin Emka Švigárová: https://www.slideshare.net/icepova/ema-vigrov Hanka Hurayová: https://www.slideshare.net/icepova/hana-hurayov Janík Katkovčin: https://www.slideshare.net/icepova/jn-katkovin-77243492
Prečítané 741 krát