nedeľa, 18 január 2015 21:21

11 učiteľov našej školy vycestuje do Anglicka, na Maltu a do Českej republiky

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(14 hlasov)

Našej škole bol pridelený grant na realizáciu aktivít v rámci schváleného projektu „S etwinningom o krok vpred“.

V rámci Erazmus+ majú takto naši učitelia skvelú príležitosť realizovať rôzne vzdelávacie aktivity v zahraničí. 11 učiteľov našej školy vycestuje počas letných prázdnin do Anglicka, na Maltu a do Českej republiky na rôzne kurzy, zamerané na rozvoj jazyka, metódy, využívanie informačno-komunikačných technológií a na realizáciu medzinárodných etwinningových projektov. Učitelia takto budú môcť rozvíjať svoje odborné schopnosti a spolupracovať s partnermi v Európe. S realizáciou projektu v trvaní jedného roka Vás budeme informovať.

Prečítané 916 krát