Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

nedeľa, 05 jún 2022 18:58

Malí programátori: júnové stretnutie zamestnancov

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

V týždni od 30. 5. do 02.06. a uskutočnila v našej škole mobilita - krátkodobé školiace podujatie pre učiteľov zo ZŠ Komenského z Trutnova z Českej republiky, ktorá je partnerskou školou pri realizácii nášho projektu Malí programátori s finančnou podporou Erasmus+.

Záverečný výjazd učiteľov v rámci Erasmus + v Humennom bol orientovaný na nástroje na výučbu algoritmizácie a programovanie na prvom stupni. Super práca so žiakmi našej školy. Zas je čo spracovávať a zapracovávať do nášho vyučovania na oboch stranách.

Prečítané 300 krát