streda, 25 október 2017 22:00

Európsky certifikát kvality pre ďalší náš projekt

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Grow In Green bol eTwinningový projekt desiatich európskych krajín, na ktorom naši už bývalí deviataci pracovali počas hodín Tvorby projektov.

Zvýšenie digitálnych zručností, environmentálneho povedomia a predovšetkým zmena tradičných metód vyučovania a zmena prostredia, v ktorom vyučovanie prebieha, boli spoločným znakom všetkých projektových aktivít a spoločné pre všetky projektové školy, ktoré na projekte spolupracovali.

V týchto dňoch bolo ich úsilie za odvedenú prácu ako aj a ich entuziazmus vzdelávať sa iným spôsobom ocenené na najvyššej úrovni a naša škola získala Európsky certifikát kvality. Týmto dodatočne našim bývalým žiakom ešte raz ďakujeme za odvedenú prácu v projekte a projektové výstupy, vďaka ktorým naša škola certifikát kvality získala.

Prečítané 157 krát