Naše stránky používajú súbory cookies.

pondelok, 01 apríl 2019 19:06

Vynikajúce výsledky našich žiakov na obvodnom kole matematickej PYTAGORIÁDY

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

V dňoch 26. a 27. marca 2019 sa naši najúspešnejší  matematici zo školských kôl zúčastnili obvodného kola Pytagoriády – matematickej súťaže a dosiahli vynikajúce výsledky.

 Matematická PYTAGORIÁDA pomáha vyhľadávať a podporovať matematické talenty. Je to súťaž, v ktorej okrem správnosti vypočítaných príkladov rozhoduje aj čas, za ktorý žiaci vypočítajú dané príklady.  Aj v tomto školskom roku sa do tejto matematickej súťaže zapojili žiaci, ktorých matematika nielen baví, ale hravo zvládajú aj ťažšie úlohy zamerané na logické myslenie, bystrý úsudok, rýchlosť, presnosť, schopnosť koncentrácie a šikovnosť.  Naši žiaci boli VYNIKAJÚCI.

Srdečne gratulujeme víťazom a tiež všetkým úspešným a zúčastneným žiakom   z našej školy.

3. ROČNÍK    
 Počet zúčastnených škôl: 17   
 Počet zúčastnených žiakov: 47   
 Miesto  Priezvisko a meno Trieda  Poradie 
úspešný riešiteľ Čičáková Anita  3.D  4.
úspešný riešiteľ Radová Nina  3.A  6.
úspešný riešiteľ Matejková Barbora  3.A  7.
úspešný riešiteľ Gurňaková Diana  3.A  9.
4. ROČNÍK
Počet zúčastnených škôl: 19
Počet zúčastnených žiakov: 48
1. miesto Huray Marek 4.A 1.
3. miesto Šafranová Sofia 4.B 3.
úspešný riešiteľ Luksaj  Filip 4.A 4.
úspešný riešiteľ Mikulašková  Nela 4.B 9.
úspešný riešiteľ Vasilcová Hana 4.A 12.
úspešný riešiteľ Soták Šimon   4.A  21.
    5. ROČNÍK
Počet zúčastnených škôl: 17
Počet zúčastnených žiakov: 46
2. miesto Chomča Igor 5.A 2.
3. miesto Fejko Samuel 5.A 3.
úspešný riešiteľ Huray  Marek 4.A 4.
úspešný riešiteľ Luksaj Filip 4.A 6.
úspešný riešiteľ Čorný Filip 5.A 18.
6. ROČNÍK
Počet zúčastnených škôl: 15
Počet zúčastnených žiakov: 39
úspešný riešiteľ Straková Simona 6.A 4.
7. ROČNÍK
Počet zúčastnených škôl: 17
Počet zúčastnených žiakov: 38
2. miesto Luksaj Dominik 7.A 2.
3. miesto Blaha Tomáš 7.A 3.
8. ROČNÍK
Počet zúčastnených škôl: 14
Počet zúčastnených žiakov: 33
1. miesto Sosňáková A. Alexandra 8.A 1.
3. miesto Pavlinský Denis Maroš 8.A 3.
úspešný riešiteľ Porochnavý Richard 8.A 5.
úspešný riešiteľ Pandoš Michal 8.B 11.
úspešný riešiteľ Kužma Samuel 8.A 13.

Prečítané 216 krát