Naše stránky používajú súbory cookies.

pondelok, 18 jún 2018 19:20

Vynikajúce výsledky našich žiakov v okresných kolách MO v školskom roku 2017/18

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

V školskom roku 2017/18 sa konal 67. ročník Matematickej olympiády pre žiakov 5. - 9. ročníka ZŠ. Pravidelne sa naši učitelia matematiky venujú vyhľadávaniu talentovaných žiakov aich odbornému rastu. Výsledkom ich úsilia sú popredné umiestnenia našich žiakov vmatematických súťažiach.

Našu školu na okresnom kole reprezentovali: z 5. ročníka 8 žiakov, zo 6. ročníka 6 žiakov,zo 7. ročníka 6 žiakov, z 8. ročníka 3 žiaci, z 9. ročníka 5 žiakov a 1 žiak postúpil do krajského kola.

Výsledkové listiny s počtom bodov za jednotlivé úlohy a celkové umiestnenie všetkých súťažiacich sú zverejňované na webovej stránke CVČ Dúha Humenné aj s fotogalériou : http://www.duhacvc.sk/predmetove-olympiady/117-matematicka-olympiada-2017-2018

http://www.duhacvc.sk/predmetove-olympiady/134-matematicka-olympiada-z6-7-8-sk-rok-2017-2018

Úspešní riešitelia našej školy vjednotlivých kategóriách:

5. ročník:počet škôl - 14, počet žiakov - 45, počet úspešných riešiteľov – 22

Umiestnenie

Priezvisko a meno

Trieda

8. miesto

Procházková Hana

5. A

8. miesto

Straková Simona

5. A

13. miesto

Katkovčin Ján

5. A

Účastníci: Pira Jakub 5.A, Šuľak Samuel 5.A, Goffa Filip 5.A, Petrovčin Dávid 5.A, Babjarčík Tobiaš 5.

6. ročník: počet škôl - 12, počet žiakov - 25, počet úspešných riešiteľov - 15

Umiestnenie

Priezvisko a meno

Trieda

3. miesto

Ľaľová Klaudia

6. A

4. miesto

Luksaj Dominik

6. A

Účastníci: Adam Pančák 6.A, Bodnárová Nina 6.C, Mihaľková Jana 6.C, Racová Natália 6.B

7. ročník: počet škôl - 12, počet žiakov - 37, počet úspešných riešiteľov – 10

Umiestnenie

Priezvisko a meno

Trieda

2. miesto

Porochnavý Richard

7. A

3. miesto

Greňo Pavol

7. A

6. miesto

Pavlinský Denis Maroš

7. A

7. miesto

Soták Adam

7. A

Účastníci: Pandoš Michal 7.B, Sosňáková Anna Alexandra 7.A

8. ročník: počet škôl - 12, počet žiakov - 24, počet úspešných riešiteľov - 10

Umiestnenie

Priezvisko a meno

Trieda

7. miesto

Simonová Stela

8. A

Účastníci: Straková Nina 8.A, Kašková Petra 8.A

9. ročník: počet škôl - 11, počet žiakov -23, počet úspešných riešiteľov - 6

Umiestnenie

Priezvisko a meno

Trieda

4. miesto

Merga Zdenko

9. A

Účastníci: Ihnátová Miriam 9.C, Kudláčová Karin 9.A, Lopata Daniel 9.A, Telepun Alex 9.B

Úspešným riešiteľom okresného akrajského kola blahoželáme, všetkým žiakom ďakujeme za reprezentáciu školy, ďakujeme učiteľom, ktorí sa príprave žiakov venovali a prajeme veľa úspechov v ďalších súťažiach.

Prečítané 202 krát