Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

pondelok, 19 marec 2018 18:23

Divadelná jar

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)

V piatok (9. 3.) sme sa zúčastnili regionálnej divadelnej súťaže, ktorá sa konala vo Vihorlatskom múzeu v Humennom. Podujatie otvorili hudobným vstupom žiačky z 8.b triedy spolu so Samkom a Simonom Horvatom, ktorých na klavíri sprevádzala p. uč. Horvatová.

Našu školu reprezentovali žiaci z 5.a (pod vedením p. uč. Horvatovej) a 6.b triedy (pod vedením p. uč. Majcherovej). Spomedzi 9 divadelných súborov si naši „herci“ odniesli najvyššie umiestnenia. Rozprávka O modernej Popoluške, ktorá upozorňuje na nástrahy internetového obchodu priniesla žiakom z 5.a triedy 2. miesto. Za inscenáciu Rysavej jalovice získali žiaci zo 6.b triedy 1. miesto a postupujú na krajské kolo, ktoré sa bude konať v Stropkove.

Takýto úspech sme nečakali, a preto bola naša radosť o to väčšia. Žiakom srdečne blahoželáme a držíme palce pri ďalšej reprezentácii našej školy.

Prečítané 870 krát