utorok, 31 marec 2015 15:39

Fyzikálna olympiáda - obvodné kolo

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(5 hlasov)

Dňa 19. marca 2015 sa konalo obvodné kolo 56. ročníka Fyzikálnej olympiády na ZŠ Komenského v Snine.

V kategórii F našu školu reprezentovali žiaci 8.b triedy Natália Puškárová, Ondrej Hennel a Karolína Timuľáková. V kategórii E to boli žiaci z 9.a Matúš Fedorčák a Radka Pančáková a z 9. b Sebastián Sokolovič. V kategórii E naši žiaci sa umiestnili na 1. a 2. mieste a postupujú do krajského kola, ktoré sa uskutoční 22. apríla 2015 v Prešove.

   1. miesto získal Matúš Fedorčák z 9. a
   2. miesto získal Sebastán Sokolovič z 9. b

Víťazom blahoželáme a ďakujeme všetkým zúčastneným za reprezentáciu školy a náročnú prípravu na súťaž. Postupujúcim držíme palce v krajskom kole.

{fcomment}

Prečítané 813 krát