Naše stránky používajú súbory cookies.

piatok, 06 marec 2015 13:07

Ocenenie v súťaži "zodpovedne.sk 2015"

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Hlavné motto tohtoročného Medzinárodného dňa bezpečného internetu znelo: "Kyberšikanovanie.sk - Zatočme s ním spoločne". Združenie eSlovensko preto v tento deň vyhlásilo aj výsledky súťaže Zodpovedne.sk, ktorá každoročne oceňuje výnimočné projekty študentov, učiteľov, preventistov, škôl a samospráv týkajúce sa bezpečného využívania informačno-komunikačných technológií.

Spomedzi 112 prihlásených projektov do šiesteho ročníka súťaže boli vybrané tie najlepšie, ktoré získali titul Najzodpovednejší. Medzi víťazmi sú ocenení preventisti, mesto, školy a žiaci za najzodpovednejšiu prezentáciu, plagát, video či komiks.

Víťazné práce a projekty budú prezentované a využívané v rámci školení o bezpečnom používaní internetu či už preventistami v oblasti online kriminality alebo v rámci ďalšieho vzdelávania pracovníkov s mládežou.

Žiačky našej školy Anička Ermová, Hanka Kremnická, Viki Konfederáková, Veronika Basalová so svojim komiksom "Najlepšie kamarátky" získali titul "Najzodpovednejší komiks" v kategórii deti a mládež od 13 rokov.

Blahoželáme!

Všetky výsledky a podrobnejšie informácie TU.

Prečítané 784 krát