Naše stránky používajú súbory cookies.

streda, 03 september 2014 20:30

Ocenenie Zlatá sova pre žiakov a učiteľov našej školy

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)

Pod záštitou Miroslavy Zajcevovej z Občianskeho združenia Pomáhame si v spolupráci s mládežníckou organizáciou FreeMar bol v Humennom zorganizovaný prvý ročník udeľovania ocenení žiakom, učiteľom, dobrovoľníkom a školám Zlatá Sova 2014.

 

Prvý ročník tohto podujatia sa uskutočnil v sobotu 28. júna v Dome kultúry. Cieľom projektu bolo oceniť ľudí, ktorí si zaslúžia, aby sa o ich skutkoch i dosiahnutých víťazstvách dozvedela široká verejnosť. Týmto spôsobom chcú motivovať a inšpirovať žiakov, učiteľov, dobrovoľníkov k prospešnej práci pre komunitu a pre mesto, v ktorom žijú.

Hneď v tomto prvom ročníku získali žiaci 1.A a pani učiteľka Čepová ocenenie Zlatá sova v kategórii Projekt roka za etwinningový projekt Putovanie s Ferdom Mravcom. Na tomto projekte pracovali celý školský rok s českou školou z Rosic. Mali veľkú radosť, podporiť ich prišli aj rodičia.  Okrem nich získali ocenenie Mladý kolektív aj volejbalisti z minuloročnej 6.B triedy, ktorí si ho prevzali spoločne s pánom učiteľom Vatľakom. V kategórii Učiteľ roka ZŠ získala Zlatú sovu pani učiteľka Grecová a žiak Branislav Kalanin  ako Športovec roka ZŠ. Na slávnostnom ceremoniáli podujatia Zlatá Sova vystúpili duo Marek Lacko a Tomáš Sučík z Hlasu Československa a skupina The Paranoid.

Zoznam všetkých ocenených v jednotlivých kategóriách:
Športovec roka ZŠ – Branislav Kalanin (ZŠ Dargovských hrdinov)
Športovec roka SŠ – René Danko (SOŠ technická)
Žiak roka ZŠ – Natália Cerulová (ZŠ Kudlovská)
Žiak roka SŠ – Eva Rusinková (Hotelová akadémia) a Juraj Kocka (SOŠ technická)
Mladý kolektív – Mladí volejbalisti 6. ročníka ZŠ Dargovských hrdinov (Filip Rusnák, Maximilián Roháč, Michal Faltin, Martin Šarha)
Projekt roka – 1. A trieda s Mgr. Čepovou (ZŠ Dargovských hrdinov) – od septembra 2.A   :-)
Škola roka – ZŠ Kudlovská
Učiteľ roka ZŠ – Mgr. Agnesa Grecová (ZŠ Dargovských hrdinov)
Učiteľ roka SŠ Mgr. Ivana Bučeková (Cirkevná spojená škola)
Pracovník s mládežou – PhDr. Darina Barančíková,
Dobrovoľník roka – Monika Kmeťová.

Všetkým srdečne blahoželáme!

Prečítané 1415 krát
Viac z tejto kategórie: Išiel a umiestnil sa »