Naše stránky používajú súbory cookies.

nedeľa, 13 apríl 2014 20:35

Jazykový kvet 2014

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(7 hlasov)

V Prešove sa 11. apríla 2014 uskutočnilo krajské finále súťaže Jazykový kvet - Language Flower 2014. Je to súťaž v umeleckom prednese poézie a prózy v cudzom jazyku  a v dráme. Naša škola aj v tomto roku opäť žala úspechy. Získali sme veľmi pekné umiestnenia. 

Jakub Pira , žiak z 1.a , za umelecký prednes poézie v anglickom jazyku  získal 3. miesto - pripravovala ho pani učiteľka Mgr. I. Čepová.

Olívia Kočišová, zo 6.b, za umelecký prednes prózy v nemeckom jazyku  získala 2. miesto - pripravovala ju pani učiteľka Mgr. B. Selecká.  Žiaci 1.a triedy za divadelnú scénku v anglickom jazyku  The little bunies go shopping - získali 2. miesto - pripravovala  ich pani učiteľka Mgr. Ivana Čepová. Pomyselné fanfáry patria žiakom 2.a triedy. Za divadelnú scénku The Clever Cockerel and Lazy Friends získali 1. miesto  a postujú na celoslovenskú súťaž, ktorá sa uskutoční 9.mája 2014 v Nitre. Žiakov pripravovali vyučujúce Mgr. A. Alexovičová a PaedDr. J. Antalová. Držíme im palce a želáme veľa úspechov v celoslovenskom kole.

{fcomment}

Prečítané 1311 krát