piatok, 04 apríl 2014 13:37

Viacboj všestrannosti

Napísal
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Viacboj všestrannosti sa uskutočnil 31.3.2014 v našej telocvični v 4 disciplínach: beh, skok, hod a šplh.

NAJ .... zo súťaže :
Petra Karšková IV.A: skok z miesta znožmo : 183cm - tabuľka výkonov je iba do 182cm !!! = maximum 120 bodov.
Matej Lešniovský IV.D:hod 400g loptou : 10,65 m - tabuľka výkonov je iba do 10,40 m !!! = maximum 120 bodov.
Petra Karšková IV.A : hod 400g loptou : 10,55 m - tabuľka výkonov je iba do 10,40 m !!! = maximum 120 bodov.
Petra Karšková IV.A: celkový súčet bodov 344 !!! Ohromné !!!
2.najvyšší počet bodov :  Markus Volovský IV.B : 327 bodov !
Objav súťaže : Sofia Bobaľová II.A : 200 bodov a 1.miesto medzi druháčkami !!!
Najlepší prváci : Jakub Eštok I.B   179 bodov a Karin Ďurianová I.C   164 bodov.
Najmenší bodový rozdiel medzi dievčatami : 1 bod v 1.ročníku – II. a III. miesto.
Len dvaja žiaci dosiahli cez 300 bodov : Karšková 344b. a Volovský 327 b. Tesne bol najlepší tretiak Michal Maciboba – 298 bodov.
Výborný výsledok dosiahol aj Adrián Bocko – 250 bodov.
Hviezda súťaže je Petra KARŠKOVÁ, ktorá dosiahla dva maximálne výsledky.
Prváci súťažili iba v 3 disciplínach, šplh zatiaľ len trénujú.
Na okresné kolo postupujú žiaci z prvých troch miest.
ŠPORTU  ZDAR !!!
ŠPORTU  ZDAR !!!
ŠPORTU  ZDAR !!!
ŠPORTU  ZDAR !!!
ŠPORTU  ZDAR !!!
ŠPORTU  ZDAR !!!
                                           VÝSLEDKY   DIEVČATÁ
1.ročník    DIEVČATÁ
    I.  miesto  : Karin  ĎURIANOVÁ    I.C    164 bodov
    II.  miesto : Sára  ŠILAROVÁ    I.C    127 bodov
    III. miesto : Terézia  STANKOVÁ    I.B    126 bodov
           


2.ročník    DIEVČATÁ
    I.  miesto  : Sofia  BOBAĽOVÁ    II.A    200 bodov
    II.  miesto : Vanessa  LUKÁČOVÁ    II.C    173 bodov
    III. miesto : Hana  GAJDOŠOVÁ    II.B    128 bodov
           

3.ročník    DIEVČATÁ
    I.  miesto  : Sofia  MICHALIČOVÁ    III.B    225 bodov
    II.  miesto : Jana  KOPÁČOVÁ    III.B    214 bodov
    III. miesto : Ladislava  GAJDOŠOVÁ    III.C    198 bodov
           

4.ročník    DIEVČATÁ
    I.  miesto  : Petra  KARŠKOVÁ    IV.A    344 bodov
    II.  miesto : Ema  MITOŠINKOVÁ    IV.B    226 bodov
    III. miesto : Ema  KASLOVÁ    IV.C    126 bodov
           

Spracoval : Mgr. Jozef  OĽHA





VÝSLEDKY   CHLAPCI
1.ročník    CHLAPCI
    I.  miesto  : Jakub  EŠTOK    I.B    179 bodov
    II.  miesto : Alexander  STARIAT    I.D    154 bodov
    III. miesto : Ľubomír  ŽINČÁK    I.D    138 bodov
           


2.ročník    CHLAPCI
    I.  miesto  : Ondrej  VRABEĽ    II.B    239 bodov
    II.  miesto : Dominik  LUKSAJ    II.A    220 bodov
    III. miesto : Adam  PANČÁK    II.A    187 bodov
           

3.ročník    CHLAPCI
    I.  miesto  : Michal  MACIBOBA    III.B    298 bodov
    II.  miesto : Adrián  BOCKO    III.B    250 bodov
    III. miesto : Denis  PAVLINSKÝ    III.A    241bodov
           

4.ročník    CHLAPCI
    I.  miesto  : Markus  VOLOVSKÝ    IV.B    327 bodov
    II.  miesto : Matúš  PAVLENKO    IV.A    255 bodov
    III. miesto : Matej  LEŠNIOVSKÝ    IV.D    242 bodov

Výsledková listina dievčatá

Výsledková listina chlapci

{fcomment}

Prečítané 1367 krát