1. a 2. kolo školského šachového turnaja

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Dňa 16.11.2017 sa v našej škole uskutočnilo 1. kolo školského šachového turnaja. 1. kola sa zúčastnili žiaci 1. aj 2. stupňa.

V kategórii dievčat sa na 1. mieste umiestnila Lenka Križalkovičová z 3.B a na 2. mieste Linda Baľová z 1.A. V kategórii chlapcov sa na 1. mieste umiestnil Pavol Greňo zo 6.A, na 2. mieste Leo Simon zo 6.A, na 3. mieste Igor Chomča zo 4.A. 2. kolo školského šachového turnaja sa uskutočnilo dňa 21.12.2017. V kategórii dievčat sa na 1. mieste umiestnila Olívia Seková z 3.A a na 2. mieste Lenka Križalkovičová z 3.B. V kategórii chlapcov sa na 1. mieste umiestnil Peter Greňo zo 4.A, na 2. mieste Marek Huray z 3.A, na 3. mieste Jakub Čekovský z 3.A. Blahoželáme!