Naše stránky používajú súbory cookies.

pondelok, 17 apríl 2017 14:19

Zlato pre ZŠ Dargovských hrdinov

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)
V stredu, 12. apríla odohralo spolu 61 žiakov 5. kolo turnaja Reinter GPX v šachu mládeže. Išlo o predposledný turnaj, v ktorom sa vyhodnocovali nielen jednotlivci, ale aj základné školy.

Družstvu z našej školy sa podarilo opäť vybojovať 1. miesto, 2. miesto patrí Cirkevnej spojenej škole a 3. miesto ZŠ J. Švermu. Našu školu pravidelne reprezentujú Tobiáš Babjarčík, Marek Huray, Hana Hurayová, Ema Švigárová, Samuel Kužma, Richard Porochnavý, Lukáš Seman, Leo Simon, Stela Simonová, Daniel Lopata, Pavol Greňo, ale aj Olívia Seková, Peter Greňo, Igor Chomča, Dávid Petrovčin, Samuel Šuľak, Ladislava Gajdošová, Tomáš a Filip Goffa.

Ďakujeme za reprezentáciu školy a držíme palce v poslednom 6. kole.

Autor fotografií: Mgr. Ivana Čepová, Šachy Reinter, n.o.

Prečítané 1089 krát