Naše stránky používajú súbory cookies.

utorok, 12 október 2021 16:18

Spisovateľka Gabriela Futová očarila!

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

K obľúbeným detským spisovateľkám patrí jednoznačne Gabriela Futová.

Vihorlatská knižnica sa práve s touto autorkou postarala o skvelú besedu 7. októbra 2021. Zúčastnili sa jej aj žiaci našej školy - 3.A, 5.A, 6.A a 6.B.  Žiaci veľmi rýchlo a ľahko našli so svojou obľúbenou autorkou reč. Či už to bolo o knihách, o škole alebo o zvieratách, debatám nebolo konca. Spisovateľka bola otvorená rôznym osobným aj pracovným otázkam a tento fakt sme asi ocenili všetci najviac. Uvedomili sme si, že je to vlastne ne-obyčajný človek s ne-obyčajným životom ako MY. Záver bol venovaný podpisovaniu a kupovaniu kníh. Rovnako aj záložky s podpisom mali úspech a budú malou pripomienkou našim žiakom na krásne dopoludnie v kruhu jednej ne-obyčajnej spisovateľky. 

Prečítané 182 krát