Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

pondelok, 16 marec 2020 13:35

e-learning - vzdelávanie žiakov z domu

Napísal
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Milí rodičia, milí žiaci, naša škola v čase karantény pokračuje vo vzdelávaní formou moderného e-learningového systému v prostredí Google Tried. Prosíme Vás, aby ste svojim deťom, našim žiakom, pomohli sa v prostredí zorientovať a komunikovali s našimi pedagógmi, triednymi učiteľmi svojich detí.

Naši pedagógovia začnú online vyučovanie v utorok 17/03/2020 a žiaci si digitálny vzdelávací obsah nájdu v prostredí "Google Classroom" odklikom zo svojich školských emailov, alebo v mobilnej aplikácii. Informácie o zverejňovaní vyučovacích hodín budú dostávať aj formou emailov.

Vážení rodičia, vzhľadom na to, že prostredie google tried je uzavretý systém, je viazaný na školské emailové účty našich žiakov. Pre potreby spolupráce je dôležité, aby vám vaše deti umožnili prístup do svojich školských mailových schránok, prístup z iných účtov do tried nie je možný.

Vieme, že v týchto dňoch čelia mnohí z nás vážnym životným situáciam a nechceme vás zaťažovať ešte ďalšou prácou navyše.

Vaše deti a naši žiaci sú šikovní a samostatní a sme presvedčení, že ak im zo začiatku pomôžete nabehnúť na systém elektronického vzdelávania, budú pracovať samostatne s našimi pedagógmi a vašou minimálnou pomocou.

Vopred Vám zato ďakujeme a držme si palce. Veríme, že aj takýto spôsob pomôže našim žiakom napredovať a že čas strávený za počítačmi bude využitý efektívne, zábavne ale poučne.

 

Prečítané 2105 krát