Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

pondelok, 18 november 2019 16:30

Už aj my sme Prváci - Dargováci

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Pasovanie prvákov je na našej škole krásnou tradíciou.Aj tento školský rok sa naše žiacke kruhy rozšírili o 67 prváčikov,ktorých sme prijali medzi nás.

Dňa 28.10.2019 sľúbili vernosť a poslušnosť škole a boli pasovaní za prvákov  do “ Dargovského kráľovstva“. Celým týmto aktom nás sprevádzalo publikum tvorené rodičmi, starými rodičmi a priateľmi, ktorí prišli našich najmenších povzbudiť a potešiť sa s nimi v tento ich veľký deň. Prváci sa nám predviedli svojou šikovnosťou a usilovnosťou počas prvých dvoch mesiacov v škole. Spolu s pani učiteľkami a pani vychovávateľkami, ktorým patrí veľká vďaka, si pre rodičov a pozvaných hostí pripravili krátky program po jednotlivých triedach. Popasovali sa s písmenkami, číslami,  anglickými slovíčkami a spevom. Každá z tried bola skvelá a zaslúži si pochvalu. Ale tú si zaslúžia aj žiaci zo 4.A triedy, ktorí pod vedením svojej triednej  učiteľky- p. Luksajovej nás týmto programom sprevádzali a pasovali. Všetkým zúčastneným ďakujeme a veríme, že ste si to užili tak ako my.

Prečítané 1226 krát