Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

piatok, 14 jún 2019 08:05

"Týždeň modrého gombíka" na našej škole

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Do modra sa v dňoch 21.5. - 22.5.2019 zafarbila tentokrát aj naša škola. A to vďaka organizácii UNICEF a projektu „Týždeň modrého gombíka“.

V tomto kalendárnom roku sa naša škola prvýkrát zapojila do tohto projektu, ktorého cieľom je pomoc deťom v núdzi kdekoľvek na svete kde to práve potrebujú. V tomto roku sa pomoc zamerala na pomoc deťom na východnej Ukrajine, kde už šiesty rok zúri občianska vojna. Počas zbierky konanej v spomenutých dňoch sme na našej škole spoločne vyzbierali 377,40 €. Odmenou za dobrovoľný dar bol tradičný symbol pomoci – modrý gombík. Úprimne ďakujeme všetkým žiakom ako aj zamestnancom školy, ktorí sa rozhodli prispieť na ušľachtilú vec, a tak aspoň z časti vrátiť deťom úsmev na ich tvári a nádej v lepšiu budúcnosť.

Prečítané 728 krát