Naše stránky používajú súbory cookies.

pondelok, 25 február 2019 21:35

Zahrajme sa na prvákov 2019

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

Nástup do školy je v živote dieťaťa veľkou udalosťou a míľnikom v jeho doterajšom vývine. O tom, či je dieťa na školu pripravené a bude zvládať jej nároky, vypovedá aj školská zrelosť.

Blíži sa čas a termíny zápisov žiakov do prvých ročníkov na všetkých základných školách a preto aj na našej sa otvoria brány školy pre všetkých predškolákov, ktorých pozývame do našich priestorov na zábavné popoludnie s názvom „Zahrajme sa na prvákov“. Spolu sa budeme zabávať a učiť sa, spoznávať našu školu i našich učiteľov a určite to bude obrovská zábava, kde na všetkých predškolákov čaká množstvo prekvapení. Okrem pani učiteliek z MŠ srdečne pozývame aj všetkých rodičov budúcich prváčikov!

Takže nezabudnite, v pondelok 4. 3. 2019 o 13:15 hod. v telocvični našej školy.

Je potrebné doniesť si so sebou prezuvky alebo športovú obuv.

Tešíme sa na vás!

Prečítané 485 krát