Naše stránky používajú súbory cookies.

streda, 06 február 2019 19:35

Autogramiáda Stefi zo skupiny Mafie Corner

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Dňa 31.1.2019 zavítala do našej školy naša bývalá žiačka, talentovaná speváčka Stefi, skutočným menom Štefánia Šalatová zo skupiny Mafie Corner.

Len čo vstúpila do telocvične vyburcovala všetkých prítomných k spontánnemu výskaniu, ktorý zosilnel aj vďaka pestrofarebným transtarentom. Tie si vyrobili snáď všetky triedy a niektoré aj viacero. Milé bolo dívať sa na Stefi ako si sadla medzi dav detí a s rozžiarenými očami sledovala tancujúce dievčatá z tanečného krúžku FLAME. Zostala v nemom úžase, keď v tanci počula svoju obľúbenú pesničku A ja taká dzivočka. Srdečne odpovedala aj na otázky, ktoré jej kládli deti a neodmietla aj spoločný tanec na jej známu pieseň Holubička. Najkrajší okamih však nastal, keď začala autogramiáda a Stefi rozdávala svoje foto s podpisom. Ušlo sa každému. Keď sa vymanila z davu nadšencov navštívila triedy v ktorých pôsobila 9 rokov a samozrejme sa srdečne stretla aj so svojími triednymi učiteľkami. V 1. a 2.ročníku Stefi učila pani uč.Alexovičová v 3.roč. p.uč.Vatahová a od 4.roč. sa dostala pod krídla pani uč.Habalovej. Veľkým prekvapením pre Stefi bolo ukončenie jej návštevy, ktoré vôbec nečakala. Darovali sme jej vankúšik plný spomienok v podobe fotiek z pôsobenia na našej škole. Ďakujeme Stefi.

Prečítané 347 krát