Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

štvrtok, 17 máj 2018 18:29

World Challenge Day 2018

Napísal
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Asociácia športu pre všetkých Slovenskej republiky vyhlasuje na Slovensku World Challenge Day 2018 - svetový športový deň, ktorého cieľom je vyzvať na akúkoľvek športovú aktivitu čo najviac ľudí na svete.

Túto svetovú priateľskú medzinárodnú súťaž vyhlasuje od r. 1991 TAFISA - Asociácia pre medzinárodný šport pre všetkých so sídlom v Nemecku. Za 27 rokov svojej existencie sa World Challenge Day stal najväčším organizovaným športovým dňom na našej planéte s cieľom motivovať ľudí všade na svete k fyzickej aktivite na minimálne 15 minút počas jedného dňa. Tým dňom je každoročne posledná streda v mesiaci máj.

Tohto roku teda World Challenge Day bude 30. mája a naša škola sa ho opäť aktívne zúčastní a zapojí všetkých svojich žiakov a učiteľov. A keďže naši žiaci šport a pohyb milujú, 30. mája budeme všetci športovať nielen 15 minút, ale celú jednu vyučovaciu hodinu!

Challenge accepted!

Prečítané 1178 krát