Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

piatok, 27 apríl 2018 09:52

Farebný týždeň zdravia - Zumba s Nikou

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Farebný týždeň zdravia sa niesol aj v znamení pohybu, zaujímavých rytmov a skvelej zábavy.

To všetko našli naši žiaci na dvoch hodinách Zumby, ktoré viedla Zumba inštruktorka Nika Chripáková. Tento druh pohybu netreba hádam zvlášť predstavovať. Je to populárny a hlavne zábavný spôsob pohybu, tanca a zároveň skvelým kardiom, ktoré pomôže nielen schudnúť, ale sa aj dobre zabaviť. Tento fitness program kombinuje prvky aerobiku, fitness a rytmy latinsko-amerických tancov ako sú salsa, merengue, samba, reggaeton a flamenco. Žiaci našej školy nelenili a na spomínaných dvoch hodinách si mohli vyskúšať cvičenie plné energie, dobrej hudby a nálady. Veríme, že v tomto Zumba trende budeme pokračovať aj v budúcnosti. Dozumbovania!

Prečítané 1250 krát