Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

nedeľa, 24 jún 2018 19:32

Sme tu pre vás - rodičov

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Žiaci našej školy pripravili pre rodičov kultúrny program ,,Sme tu pre vás“, v ktorom s láskou predviedli to, čo majú najradšej. 20.júna 2018  v školskej jedálni sa ozýval spev, hudba a detské hovorené slovo.

Pesničky, scénky, tance, hra na hudobné nástroje, recitácia a iné detské prekvapenia sa rozliehali priestorom a nenechali chladným ani jedného z rodičov. Deti predviedli to, čo majú najradšej, čo im robí radosť a napĺňa ich detstvo šťastím. V takmer dvojhodinovom programe sa predstavili hlavne tí, ktorí počas školského roka reprezentovali našu školu a dosiahli nielen okresné, ale aj celoslovenské úspechy. Deti svojou šikovnosťou dokázali potešiť a hlavne rozveseliť srdiečka svojich najbližších, ktorí ich prišli povzbudiť.  Nechýbalo ani malé pohostenie v podobe sladkých a slaných pokrmov , ktoré zabezpečila vedúca ŠJ pani Dudášová so svojimi kuchárkami. Veľmi pekne ďakujeme. Pani učiteľky Horvátová, Janíková, Karabinčiková, Vatahová, Ondušková a Makarová venovali veľa trpezlivosti a úsilia pri nácviku programu ,,Sme tu pre vás“ a touto cestou všetkým účastníkom srdečne ďakujú za krásne vystúpenie.

Prečítané 913 krát