Naše stránky používajú súbory cookies.

utorok, 14 október 2014 17:26

Budeme sa cítiť ako ryba vo vode

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Vieme, že pestrý jedálny lístok je zárukou dobrého zdravia. To, že sem-tam dokážeme z jedálneho lístka vyčiarknuť nezdravé jedlá ako hranolčeky, kolu a aby sa nepovedalo, trochu ho obohatiť aj o ovocie a zeleninu, nestačí.

Stále sa na ňom objavuje málo rýb. Preto sme sa rozhodli spestriť stravovanie v našej školskej  jedálni o jedlá pripravované z rýb. Naša škola sa zapojila do projektu  "Ryby, zelenina a pitný režim v školskom stravovaní" , ktorý organizuje OÚ Prešov, odbor školstva v mesiaci október. Raz v týždni naša vedúca ŠJ p. Dudášová zaradí do jedálneho lístka  jedlá z rýb. A čo ponúka?

Rybie mäso v rajčiakovom obale, zemiaková kaša

Guláš z rybieho mäsa, zemiaky

Paela s rybacím mäsom

Hoky v cestíčku, zemiaková kaša

Veríme, že si pochutnáte a oceníte snahu a prácu všetkých, ktorí pre vás tieto  jedlá  pripravujú.


       
{fcomment}

Prečítané 1102 krát