Naše stránky používajú súbory cookies.

štvrtok, 28 február 2013 12:37

Viete čo je Taekwondo...?

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)

Jedno z najmladších bojových umením Taekwondo, ktoré je zamerané predovšetkým na sebaobranu sme videli veľmi zblízka – v našej škole.

 

Dňa 7.februára 2013 sa konali skúšky na vyššie technické stupne – páskovanie. Žiaci 2.b triedy a tam rozhodne nesmeli chýbať. Ich spolužiačka Natálka, majsterka Slovenska v Taekwonde bojovala o modrý pás. Boli sme však milo prekvapení, keď sme videli viacerých žiakov našej školy. Aj im sme držali palce a nie nadarmo. Všetkým zúčastneným sa podarilo dosiahnuť vytúžený cieľ, ktorý bol pre nich v podobe vyššieho technického stupňa. Povzbudiť ich prišli aj žiaci ŠKD pod vedením Mgr. Cerulovej. Príjemné popoludnie nám pripravil TAEKWONDO WTF KLUB HUMENNÉ pod vedením trénera Ondreja Chalčáka 4.Dan ( Natálkin otecko ). Srdečne ďakujeme.

{fcomment}

Prečítané 2007 krát