Naše stránky používajú súbory cookies.

sobota, 27 január 2018 18:26

Čaro Vianoc

Napísal
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

December je mesiac, na ktorý sa teší každý z nás. Prečo? V tomto mesiaci slávime totiž najkrajšie sviatky v roku – Vianoce. Aj naša škola už dýcha vianočnou atmosférou.

Trieda 8.a chcela tiež vyjadriť svoju radosť z blížiacich sa sviatkov, a tak sme sa v rámci triednickej hodiny pustili do zdobenia vianočných ikebán. Pracovali sme v piatich skupinách. Každá skupina sa snažila vytvoriť čo najkrajšiu a najzaujímavejšiu ikebanu. Výsledky nášho úsilia zdobia nielen našu triedu, ale vynímajú sa aj na výstavke v priestoroch školy. Posúďte sami, ako sa nám vydarili.

Zároveň chceme zaželať všetkým našim učiteľom, zamestnancom školy, ale aj spolužiakom pokojné vianočné sviatky a veľa šťastia a zdravia v novom roku. Baníková, Bogdanová, Chripáková, Vajdová, žiačky 8.a triedy

Prečítané 191 krát