Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

štvrtok, 11 január 2018 21:56

Veronikin úspech

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

V školskom roku 2006/2007 sa žiaci našej školy zúčastnili aktivít a súťaží projektu Európska jar.

 (Bližšie informácie: www.springday2007.net ) Tieto aktivity a súťaže sme opísali na našej web stránke tu: Obrázky, ktoré rozprávajú príbehy, 30 minút slávy a súťaž pod názvom Moja poštová známka k výročiu. Ulohou žiakov v tejto súťaži bolo navrhnúť známku venovanú 50. výročilogou EU. Dňa 16. júna 2007 v Bruseli, hlavná porota zložená zo zástupcov ministerstiev školstva určila víťazov súťaží Európskej jari 2007. V súťaži Moja poštová známka k výročiu zo všetkých 3666 návrhov z 24 krajín medzinárodná porota vybrala 10 prác žiakov základných škôl, ktoré boli vydané ako poštové známky belgickou poštou. Ocenení autori dostali zväčšenú kópiu svojej známky, sériu platných poštových známok so svojím návrhom a ďakovný list. Medzi týchto 10 najlepších návrhov sa dostala aj známka našej žiačky Veroniky Urbanovej, ktorá pracovala pod odborným vedením pani učiteľky Ivany Čepovej. Cenu žiačke 3.C triedy odovzdal za prítomnosti pani učiteľky Čepovej a Grecovej (vedúca projektu Európska jar na ZŠ Dargovských hrdinov) pán riaditeľ našej školy.

Veronika, gratulujeme!

Prečítané 1779 krát