Naše stránky používajú súbory cookies.

utorok, 09 január 2018 00:25

Zabavme sa

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Dňa 26. 5. 2008 sa v priestoroch CVČ Dúha uskutočnil už štvrtý ročník podujatia pod názvom Zabavme sa.

Toto podujatie, ktoré je venované rodičom, pripravili svojím programom žiaci našej školy spoločne s pani učiteľkami. Nesmieme však zabudnúť na naše tety kuchárky, ktoré opäť pripravili pre rodičov pohostenie – ochutnávku jedál zdravej výživy. Rodičov pri vstupe vítali žiaci s peknými darčekmi. Niektorí rodičia prispeli dobrovoľným vstupným, za čo všetkým ďakujeme. Príspevky budú použité na krúžkovú činnosť.

Podujatie otvorila pani učiteľka Dzurčaninová, ktorá spoločne s pani učiteľkou Vatahovou pripravila harmonogram programu a zároveň predviedla svoje moderátorské schopnosti počas celého programu. Hneď v úvode sa predviedli skvelé tanečníčky z tanečného krúžku Babinec, ktorý pracuje pod vedením pani učiteľky Vatahovej. K ním sa pridali speváci pani učiteľky Dzurčaninovej, Závodskej, Petrašovskej a pána učiteľa Oľhu, ktorí určite zaujali každého diváka. Dokonca zaznela aj pesnička v anglickom jazyku, ktorú spolu s farebnými zvieratkami zaspievali žiaci pani učiteľky Bačovčinovej A., a Čepovej. O výzdobu priestorov a darčeky pre rodičov sa postarali žiaci z výtvarného krúžku Pestráčik pod vedením pani učiteľky Čepovej. Tí dokonca počas celého podujatia kreslili pekné obrázky do veľkých srdiečok na stene pre svojich najbližších.

Podujatie pod názvom Zabavme sa bolo venované všetkým prítomným, ktorí odchádzali spokojní. Patrí im naša vďaka, ako aj všetkým ostatným, ktorí sa na príprave programu podieľali.

Viac fotodokumentácie z tejto akcie nájdete v pripravovanom článku koncoročnej školskej akadémie.

Prečítané 168 krát