Naše stránky používajú súbory cookies.

utorok, 09 január 2018 00:15

Pasovanie prvákov

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Mesiac október sa niesol v očakávaní pre prváčikov významnej udalosti – Pasovania na prváka. Táto slávnosť sa stala v našej škole tradíciou a uskutočnila sa za prítomnosti pozvaných rodičov v školskej jedálni dňa 16. októbra 2008.
Naši usilovní prváci si spoločne s triednymi učiteľkami a vychovávateľkami pripravili pekný program, ktorým sa prezentovali pred rodičmi. Rôzne básničky, pesničky, ale aj tance slovom dopĺňala moderátorka slávnosti Mgr. Renáta Vatahová. Na záver každý žiak sľúbil ceruzke Zuzke, ktorá celý program sledovala, že bude dodržiavať desatoro prikázaní dobrého žiaka. Za to bol obdarený pamätným listom a drobným darčekom.
     Slávnosť sa vydarila a my všetci prajeme našim prváčikom, aby sa aj im darilo počas celého štúdia v našej škole.
Prečítané 209 krát