Naše stránky používajú súbory cookies.

Vytlačiť túto stránku
utorok, 09 január 2018 00:08

Smutný múr ožil

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Tí z Vás, ktorí prechádzate okolo našej školy ste si určite všimli obrázky, ktoré každého prichádzajúceho už z diaľky vítajú. Postarali sa o to žiaci 2., 3. a 4. ročníka, ktorí navštevujú výtvarný krúžok.

Rozhodli sme sa, že témou, ktorú budeme maľovať nám bude priateľstvo. No a keďže každý z nás má svojho priateľa úprimne rád, tak sme naše obrázky umiestnili do veľkých srdiečok. Práca na stene nám trvala tri dni. V prvý deň sme spoločne s pani učiteľkou Ivanou Čepovou všetky obrázky nakreslili. Snažili sme sa v kresbe zachytiť to najkrajšie a najdôležitejšie, čo nám priateľstvo prináša – radosť pri spoločných hrách, pomoc, ktorú potrebujeme a zároveň môžeme poskytnúť, získavanie nových informácií, starostlivosť...
     Druhý deň sme všetky srdiečka maľovali. Naša prác mnohých zaujala, pripojila sa k nám aj pani učiteľka Adela Bačovčinová. Ostávalo nám dokončiť už len pozadie okolo srdiečok. To sa nám podarilo na tretí deň. Zvolili sme pestré farby a dúfame, že obrázky žiakov našej školy budú ešte dlho spríjemňovať deň všetkým okoloidúcim.

Prečítané 175 krát